« Rujan 2021 »

NOVO
Autor: Renata Cindrić, 23. 3. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

imam potrebu izraziti svoju nadu da ste svi dobro i zdravo u ovim, svima nama, teškim i neizvjesnim trenucima. Teško nam je zbog korona virusa a sada još i zbog potresa koji nas je u svemu ovome još i dobro zatresao.

Iskreno vjerujem da ćemo sve to dobro prebroditi i naći se ponovno u našem dobro poznatom okruženju, našoj školi.

Nadam se da se dobro snalazite u virtualnim učionicama i grupama koje su uspostavljene za komunikaciju s vama od strane učitelja koji se u ovim uvjetima, po mom mišljenju, jako dobro snalaze i ulažu puno truda u taj rad. Stoga se puno zahvaljujem i Vama i svim učiteljima na dobroj suradnji sa svrhom da našim učenicima pružimo potrebne nastavne sadržaje i podršku u ovakvom načinu rada.

Kroz dan-dva bit će u funkciji još tableta koje ćemo dodijeliti roditeljima koji su u školi potpisali obrasce za posudbu tableta (roditelji 6. i 8. razreda). O preuzimanju istih obavijestit će Vas razrednici Vaše djece.

Puno Vas sve pozdravljam i želim svima puno uspjeha u radu i da svi budete zdravi i hrabri u savladavanju svega ovoga što nas je trenutno snašlo.

Sretno !!!!!!

Ravnateljica, Renata Cindrić