OBAVIJEST - NOVO

Autor: Renata Cindrić, 27. 4. 2020.

Poštovani roditelji,

Nakon danas prikupljenih podataka iz ankete upućene roditeljima razredne nastave, obavještavam Vas da se 72 roditelja izjasnilo da će svoju djecu slati u školu o 11. svibnja. Od toga je 13 učenika polaznika produženog boravka 1. i 2. razreda.

Ukoliko će epidemiološka situacija biti dobra i nastava zaista i počne od 11. 5. organizacija nastave će se provoditi uz male izmjene o kojima ćete biti pravovremeno obavješteni. Radi se o tome da ima učitelja koji su zbog svoga zdravlja u rizičnoj skupini te će iz toga i nekih drugih razloga doći do manjih promjena.

Tijekom ovoga tjedna trebali bismo na škole dobiti službene upute Nacionalnog stožera civilne zaštite i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za provođenje sigurnosnih mjera u školama o kojima ću Vas također izvjestiti.

U svakom slučaju, u školi ćemo pripremiti sve kako bismo osigurali što sigurnije okruženje za naše učenike i zaposlenike. Krenuli smo u nabavu dezinfekcijskih sredstava za održavanje higijene i dezinfekcije u razredima i za održavanje higijene i dezinficiranje ruku naših učenika. Sve učionice su detaljno očišćene i dezinficirane jer su spremačice sve ove dane generalno čistile sve prostorije škole.

U svakom razredu će moći biti maksimalno do 10 učenika radi sigurnosnog razmaka od 2 metra a po 10 će ih odlaziti i na mliječni obrok, za boravkaše i na ručak, (na 3 mjesta pod jednim odmorom). Nastava će se najvjerojatnije odvijati samo u jednoj smjeni, osim za produženi boravak.

Za sada toliko, a o novim informacijama ću Vas izvjestiti kako ih budem službeno i dobivala.

Sve Vas lijepo pozdravljam, želim Vam da ostanete zdravi Vi i Vaše obitelji i da se ne brinete previše. Svi zajedno idemo korak po korak naprijed, najbolje što možemo.smiley

Vaša ravnateljica