« Lipanj 2021 »

ZAHVALA RODITELJIMA
Autor: Renata Cindrić, 1. 5. 2020.

Poštovani i dragi roditelji,

nakon proučene Ankete o školi na daljinu koju ste u tako velikom broju popunili, želim Vam se zahvaliti na Vašim odgovorima i odvojenom vremenu jer ste nam time, kao i uvijek do sada, pokazali svoju izuzetnu suradnju što me jako veseli. smiley

Drago mi je što se kroz Anketu pokazalo da je većina Vas zadovoljna uloženim trudom učitelja u ovaj oblik poučavanja i da ste većina Vas mišljenja da naši učenici dobro napreduju u usvajanju nastavnih sadržaja te da su usvojili i neka nova znanja i vještine u korištenju informacijsko komunikacijske tehnologije. Kao što ste i sami naveli u svojim odgovorima, u budućnosti i njihovom budućem školovanju ta znanja i vještine bit će im od velike koristi.

I mi smo također zadovoljni radom i trudom naših učenika, zahvaljujući i Vašoj velikoj uključenosti u njihov rad. Hvala...

Kako učenicima, tako i svima nama  nedostaje direktna komunikacija, neposredni kontakt. Iskreno se nadamo da će se sve uskoro vratiti u normalu. Jer, kako je netko od Vas rekao, "poslije kiše, dolazi sunce".smiley

Još jednom Vam se svima zahvaljejem na iznimnoj suradnji i želim Vam svima, Vama i Vašim obiteljima, puno zdravlja i sve najbolje!

Ravnateljica Renata