« Lipanj 2021 »

Autor: Renata Cindrić, 17. 1. 2021.

Dragi učenici i roditelji!

Obavještavamo vas da nastava u 2. polugodištu počinje 18. siječnja 2021. godine.

Za učenike razredne nastave (od 1. do 4.razreda) nastava će se odvijati u školi prema rasporedu sati, parni razredi prije podne a neparni poslije podne.

Za učenike predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) nastava će biti organizirana online prema odluci MZO-a, do njihove nove odluke. Nastava će se prema rasporedu i smjenama odvijati u realnom vremenu putem Microsoft Teamsa. Parni razredi prije podne a neparni razredi poslije podne.

Posebni odjeli održavat će nastavu u školi.

Sve učenike molimo da u školi poštuju poznate epidemiološke mjere: drže razmak i redovito peru ruke. Roditelje molimo da redovito mjere temperaturu učenicima prije polaska u školu te u slučaju bilo kojih simptoma bolesti ne šalju učenike na nastavu.

U prvom tjednu nastave provodit ćemo vježbe evakuacije radi što bolje pripremljenosti u slučaju opasnosti. Molimo da učenici jakne drže na naslonu stolice kako bi bili spremni za izlazak iz učionice u svako doba.

Zajedničkom suradnjom, vježbom i razumijevanjem izbjeći ćemo svaku paniku.

Svim učenicima želimo mirno, radosno i uspješno 2. polugodište!

Djelatnici OŠ dr. Vinka Žganca