« Rujan 2021 »

ODMORKO LJETO 2021.
Autor: Tomislav Rokić, 14. 6. 2021.

Poštovani,

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom ljetnog odmora učenika organizira program Odmorko ljeto 2021.

Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na bazenima Iver, Utrina, Svetice, Jelkovec, ŠRC Šalata i PVC Mladost.

Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: atletike, sportova s diskom, boćanja, mačevanja, ragbija, triatlona, odbojke na pijesku, rukometa na pijesku, plesova, raftinga, kajak kanua, squasha, taekwondoa, kuglanja, bowlinga, tenisa, streljaštva te upoznavanja sa tajnama Medvednice.

Također u sklopu pograma Odmroko ljeto organizirat će se dva turnira u odbojci na pijesku i futsalu.

Prijaviti se mogu učenici različitih škola.
Prijavni list za turnire možete pronaći ovdje.

U sklopu Programa Odmorko ljeto 2021. provodi se i Program Hrvatskog školskog sportskog saveza : Sportski praznici.

U Gradu Zagrebu provoditi će se na četiri lokacije: OŠ MARINA DRŽIĆA, OŠ MALEŠNICA, OŠ JELKOVEC i OŠ ODRA.  Učenici mogu biti različitih škola.

Prijave na:  https://skolski-sport-zg.hr/index.php?rubrika=odmorko&prijava=1

Sudjelovanje u aktivnostima je besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

Plakat sa programom Odmorko ljeto 2021. nalazi se u privitku.

Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici www.odmorko.hr i facebook stranici Odmorko te na INTERAKTIVNOJ KARTI.

Napomena:

Program se provodi uz pridržavanje epidemioloških mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Priloženi dokumenti:
2021-SSSZG_-_ODMORKO_LJETO_2021_-_SA_LOKACIJAMA.pdf (5.63 MB)